עורך דין הוצאה לפועל

רבים העסקים בישראל הסובלים מבעיה נפוצה מאוד - צ'קים חוזרים או בעיות גבית תשלום נוספות. הבעיה המרכזית היא החשש מפשיטת רגל. אם יש בידך צ'קים שחזרו - רוץ אל עורך דין הוצאה לפועל כמה שיותר מהר. הוא כבר ידע להפוך אותם לכסף במהירות וביעילות על פי החוק. העיקרון החשוב ביותר בכל התהליך של פניה להוצאה לפועל הינו - מהירות! ככל שתפנה יותר מהר לעו"ד מקצועי שמתמחה בדיני הוצאה לפועל - כך הסיכוי שתקבל את הכסף יגדל. כמובן שהכסף שתקבל יכלול גם הוצאות משפטיות כמו שכר הטרכה של עורך הדין. חשוב מאוד לבחור עו"ד מקצועי ולא חובבן. אצלנו במשרד תוכל לקבל שירות מעו"ד מומחים להוצאה לפועל עם ניסיון רב.

איך אפשר לעזור לך?

עורך דין הוצאה לפועל

רבים העסקים בישראל הסובלים מבעיה נפוצה מאוד - צ'קים חוזרים או בעיות גבית תשלום נוספות. הבעיה המרכזית היא החשש מפשיטת רגל. אם יש בידך צ'קים שחזרו - רוץ אל עורך דין הוצאה לפועל כמה שיותר מהר. הוא כבר ידע להפוך אותם לכסף במהירות וביעילות על פי החוק.

ספר לנו איך אפשר לעזור לך?

צ'קים חוזרים

הישראלים - אוהבים לשלם בצ'קים. עד כאן הכל בסדר. הבעיה מתחילה כשלצ'ק אין כיסוי. מה עושים במצב כזה? מהו התהליך הנכון? לחץ כאן.

ישנה דרך לפתוח תיק בהוצאה לפועל. קודם כל צריך להכין את המסמכים המתאימים, בנוסף, ישנם מסמכים נוספים שצריך לצרף בהתאם לבקשה.

על פי החוק - הוצאה לפועל יכולה לעקל את משכורתו של אדם שחייב כספים. כמה אחוז מהמשכורת אפשר לעקל? באיזה אופן העיקול מתבצע? לחץ כאן.

לשכת ההוצאה לפועל

לשכת ההוצאה לפועל בישראל - גוף שאחראי לחקור ולבצע גביה במידת הצורך אצל אנשים שנמצאו חייבים כספים. איפה הלשכה נמצאה? לחץ כאן.

עיקול רכב

אחת האפשרויות היותר חזקות שיש לגוף לשכת ההוצאה  לפועל בישראל הינה עיקול רכב. האם העיקול הינו זמני או קבוע? מה קורה לרכב בזמן הזה? לחץ כאן.

כתב ויתור סודיות

בשביל שלשכת ההוצאה לפועל תוכל להסתכל בנתוניו של החייב ולדעת מה אפשר לעשות איתו - החייב צריך לחתום על כתב ויתור סודיות.

הליכי הוצאה לפועל

כמו בכל דבר בחיים - גם להוצאה לפועל ישנם הליכים. לא הכל קורה ביום אחד, ישנם חוקים והגבלות, והכל כפוף לחוק.

גבית חובות

לשכת ההוצאה לפועל הינה לשכה שתפקידה לגבות חובות מאנשים שנמצאו חייבים. גביית החובות מתבצעת בתהליך מסודר ועל פי חוק.

פטור מחקירת יכולת

מה חקירת יכולת? מתי אדם יכול להיות פטור מהתייצבות לחקירה כשזו? האם הפטור הוא קבוע או זמני? לכמה זמן הפטור תקף? לחץ כאן.

צו חיפוש בהוצאה לפועל

רשם של ההוצאה לפועל יכול על פי חוק להוציא צו חיפוש על הגוף של האדם החשוד, על רכושו ועל המקום שבו הוא גר.

בקשה לאיחוד תיקים

אדם שנפתחו נגדו כמה תיקים של הוצאה לפועל יכול לבקש לאחד את כל התיקים לאחד. אין אפשרות לאחד תיק מזונות עם שאר התיקים.

הגשת ערעור על החלטה

ישנם מקרים מסוימים בהם החייב יכול לערער על החלטת רשם ההוצאה לפועל ישירות לבית המשפט ללא צורך באישור להגשת ערעור.

המלצות אחרונות מלקוחות בנושא הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל מקצועי ומהיר. באתי אליו עם חובות של כחצי מיליון ש"ח. לאחר משא ומתן לא פשוט עם החברה שלה הייתי חייבת את הכסף - הוחלט שאני אחזיר 70 אלף ש"ח בפריסה ל30 שנה. ממליצה בחום.
נופר
להתמודד עם הוצאה לפועל לבד זה תהליך קשה במיוחד! את האמת? ניסיתי. אבל אחרי שהבנתי שזה לא בדיוק אפשרי, פניתי למשרד עו"ד לורנץ וקיבלתי טיפול מאלף ועד תף. מקצועי, מהיר ואישי. אני ממליצה בחום לכולם!
חרות
אנשים שפונים לעורך דין הוצאה לפועל ברוב המקרים הינם אנשים שהגיעו למצב לא טוב בחיים שלהם. זה לא נכון ב100% מהמקרים אבל לדעתי - ברובם זה נכון. טוב שבמקרים כאלו יש את משרד עו"ד לורנץ.
כרמל

צור קשר עם עורך דין הוצאה לפועל:

[email protected]

כתובת המשרד

03-1111111

ספר לנו איך אפשר לעזור לך?