ביטול הגבלה או עיקול על רישיון נהיגה

אם הגעת לעמוד זה, כנראה שרשויות המדינה החליטו להגביל או לעקל את רישיון הנהיגה שלך, ואין ספק שזהו מצב לא נעים. הרי כיום לנהוג ברכב זה צורך בסיסי ביותר. חשוב שתבין שרישיון נהיגה איננו נחשב כזכות – אלא כהרשאה שהמדינה העניקה לך בהתאם לחוק ורק אם לא תישמע לצו השיפוטי שהמדינה, כסנקציה, הטילה עליך – הגבלת הרישיון אכן תהיה בתוקף.

אבל, אם תתחיל את נקיטת ההליכים למחיקת החובות שלך שבעקבותם הגיעה ההגבלה, אנו נוכל להגיש בעבורך בקשה מיוחדת ודחופה להסרת הגבלה על רישיון הנהיגה שלך. הדבר נכון כפליים, בהנחה ואתה זקוק לרישיון הנהיגה כצורך בסיסי – פרנסה, העדר תחבורה ציבורית באזור מגוריך, סיוע לבני משפחתך ועוד.

תן לנו לעזור לך. מבטיחים שלא תתחרט.

איך אפשר לעזור לך?

הסרת עיקולים

אם הגעת לכאן, כנראה שקיבלת הודעה על כך שחשבון הבנק או המשכורת שלך מעוקלים. אין ספק שזה מצב לא נעים, אבל אתה כבר כאן וזה סימן שאתה רוצה לטפל בבעיה. אין ספק שהגעת למקום הנכון! אנחנו טיפלנו ועדיין מטפלים בעשרות אנשים עם עיקולים כאלו ואחרים ולכולם אנו מתאימים את הפתרון הטוב ביותר! חשוב שתבין שמבחינת המדינה, העיקולים האלו מהווים אמצעי גבייה ראשוני לחובותיך, זאת כל עוד אינך משתף פעולה עם הרשויות.

לכן, על מנת להתמודד בדרך היעילה ביותר עם העיקולים, משרדנו ידאג  לתכנן בעבורך מסלול שיתאים גם לך וגם לרשויות – מה שיבטיח את הסרת העיקולים וההגבלות במינימום זמן, תוך חיסכון בעלויות.

רוצה לשאול את אחד מעורכי הדין שלנו שאלה בוואצאפ?

ספר לנו איך אפשר לעזור לך?

הגבלת רישיון נהיגה הוצאה לפועל

חובות כלכליים עלולים להשפיע על רבדים שונים של חיינו, וככל שהחובות גדולים ומסובכים יותר, כך גם ההשפעה שלהם תהיה מהותית יותר. דוגמה לכך היא העובדה שהזוכה בתיק הוצאה לפועל יכול להגיש בקשה מיוחדת שהחייב לא יוכל לחדש את רישיון הנהיגה בהגיעו אל משרד הרישוי.  משמעות הדברים היא פגיעה באיכות החיים של החייב ובמידה והוא כן יחליט להמשיך לנהוג – הוא יעשה זאת עם רישיון שאינו בתוקף.  נהיגה ללא רישיון מהווה עבירת תנועה חמורה ביותר והיא יכולה להסתיים בקנס, בפסילה של הרישיון ובמקרים מסוימים אפילו במאסר. לכן ברור מדוע עדיף, מבחינת החייב, להימנע מכך.  

 

האם אפשר לבטל את ההגבלה הזאת?

התשובה ברוב המקרים חיובית, רק צריך לראות כיצד עושים זאת. במידה ואתם נמצאים בצד החייבים והזוכה הצליח להגביל את חידוש רישיון הנהיגה שלכם, כדאי שתדעו שעל ידי הגשת בקשת ביטול להגבלת רישון נהיגה ניתן יהיה לבטל את הגזרה.  ראשית חשוב לדעת, שלא בכל המקרים הבקשה שלכם תתקבל. שנית, חשוב להגיש את הבקשה בצורה המקובלת. כמו כן, חשוב לדעת, שבמקרים מסוימים ביטול של ההגבלת רישיון נהיגה יהיה תלוי בהפקדת תשלום מסוים.  לעומת זאת, אם אתם זקוקים לרישיון הנהיגה שלכם לפרנסתכם, הגשת בקשה מנומקת ומסודרת בדרך כלל תוביל בצורה מיידית לביטול הגבלת החידוש (מומלץ להתייעץ לפני עם עורך דין הוצאה לפועל המתמחה בתחום).

 

מדוע לא כדאי להתמודד עם הבירוקרטיה הזאת לבד?

חשוב להבין שיש מספר דרכים שבעזרתן ניתן לפעול לצורך ביטול ההגבלה על חידוש רישיון נהיגה, וכבר הבחירה של הדרך שבה תרצו לבטל את ההגבלה תשפיע על התוצאות. במילים אחרות: אם עזרה של עורך דין הוצאה לפועל המתמחה בתחום – יש סיכוי להגדיל את ביטול הגבלת רישיון נהיגה, אז מה פתאום שתוותרו על שירותיו? זה המקצוע שלו והוא האדם שאיתו מומלץ לכם להתייעץ, כי בסופו של דבר, החיים ללא רישיון נהיגה עלולים להיות הרבה פחות נוחים עבורכם.  לכן אין שום סיבה לקחת סיכונים מיותרים ועדיף שתפנו עוד היום לעו"ד שמתמחה בתחום ושיוכל לסייע לכם בצורה כמה שיותר מקצועית.

 

עורך דין הוצאה לפועל שאפשר לסמוך עליו

השאלה לאיזה עורך דין כדאי לפנות לצורך ביטול ההגבלה על חידוש רישיון נהיגה זו לא שאלה פשוטה, שכן ישראל של ימינו מלאה בעורכי דין.  עם זאת, לא כולם יוכלו לעזור לכם ולא כולם הם אנשי מקצוע מספיק טובים. לכן שווה לבדוק אל מי אתם פונים, ממי אתם מקבלים שירות ועד כמה איש המקצוע שלכם מוכר ובעל מוניטין בתחום. אתם תראו שעם עוה"ד הטוב ביותר הבקשה להגבלת חידוש הרישיון תבוטל, ולפחות במובן הזה רמת החיים שלכם לא תיפגע.  להיות חייב זה לא משהו שמישהו מאחל לעצמו, אך עם עו"ד הוצאה לפועל מקצועי וטוב תוכלו לצלוח את התקופה הזאת בחייכם בצורה הרבה יותר נוחה.

 

הגבלת רישיון נהיגה הינו רק סעד אחד שניתן ליישם כלפי החייב, בדרך כלל הוא מלווה בעיכוב יציאה מהארץ, תיק או תיקים בהוצאה לפועל, עיקול משכורת, עיקול חשבון בנק כו'. אתם מוזמנים לעיין בכתבות נוספות באתר שלנו ולקבל מידע שיעזור לכם לעבור את התקופה הזאת עם נזק מינימלי.  אנחנו מקווים שזה יעזור ובמידה ויש לכם שאלות באחד הנושאים הקשורים להליכי הוצאה לפועל, פשיטת רגל או מחיקת חובות – אתם מוזמנים לרשום לנו שאלה או להתקשר, ואנחנו נשמח לענות ולעזור לכם.

 

*אין האמור לעיל בכתבה זו מהווה ייעוץ משפטי, כל שימוש במידע המצוי בכתב עת זה הינו באחריות הקורא בלבד.

קבלת הפטר בהוצאה לפועל
עורך דין הוצאה לפועל

קבלת הפטר בהוצאה לפועל

צרו קשר ואנו נוציא אתכם לדרך חדשה רבים מאיתנו תכננו, בתור אנשים צעירים יותר, כיצד יהיה להם עסק משגשג ואיך לא יחסר להם דבר בחיים.

למאמר המלא »
עיקול משכורת
עורך דין הוצאה לפועל

עיקול משכורת

צרו קשר ואנו נוציא אתכם לדרך חדשה במסגרת הליכי הוצאה לפועל,  החוק מקנה אפשרות להפעלת לחץ על חייבים שמתחמקים מתשלום חובותיהם באמצעות עיקול. לשם השבת

למאמר המלא »
קבלת משכנתא לאחר הפטר
עורך דין הוצאה לפועל

קבלת משכנתא לאחר הפטר

צרו קשר ואנו נוציא אתכם לדרך חדשה להיכנס לחובות כלכליים זה הסיוט של כל אחד מאיתנו, כי מי לא היה רוצה לדעת שהוא מתנהל בצורה

למאמר המלא »

צור קשר עם משרד עו"ד מיסקביץ:

lawofficeyml@gmail.com

ז'בוטינסקי 35 רמת גן, ת.ד. 1947

073-3744462

פקס: 03-688-6033

ספר לנו איך אפשר לעזור לך?

ביטול הגבלה או עיקול על רישיון נהיגה
Sending
User Rating 5 (1 vote)