מחיקת חובות למעוטי יכולת

חייבים כספים וכבר לא יודעים איך להתמודד עם המצב? אם כך, יכול להיות שעכשיו זה הזמן להפסיק לטמון את הראש בחול כי כולנו יודעים שהחובות לא ייעלמו מעצמם. אנחנו צריכים לשלם אותם או לפחות לנסות למחוק אותם בצורה מסודרת כי כל יום שעובר רק מחמיר את הסיטואציה.

לכן מחיקת חובות למעוטי יכולת זו אפשרות שכדאי לכם לבדוק, בהנחה שאתם באמת נכנסים להגדרה של מעוטי יכולת ורוצים להתמודד עם המצב על הצד הטוב ביותר. חשוב להבין שהחוק קובע בצורה ברורה וחד משמעית מי הם אותם מעוטי יכולת, כך שהדבר הראשון שעליכם לעשות זה לראות האם אתם נכנסים להגדרה הזאת.

אם החוב שלכם לא עולה על 800,000 ₪ לכל הגורמים יחדיו ואם בכל שלושת השנים האחרונות שילמתם כל מה שהייתם חייבים, הרי שיש לכם סיכוי לקבל אישור על מחיקת חובות וזה כדאי מאוד.

מחיקת חובות למעוטי יכולת
מחיקת חובות למעוטי יכולת

למי זה מתאים?

מעבר לשאלת הסכום של החובות שלכם, חשוב להבין שעוד תנאי ברור זו הסיבה שבגללה נכנסתם לחובות. כלומר, אם מחיקת חובות למעוטי יכולת מיועדת רק למי שנכנס לחובות בתום לב, כלומר לא כתוצאה מהונאה או כוונה תחילה. בנוסף לכך, ההליך הזה יתאים למי ששילם עד יום הגשת הבקשה את כל מה שהתחייב לו ופשוט אין סיכוי שהוא ישתקם ויעמוד על הרגליים אם לא יעזרו לו בדרך כלשהי.

מחיקת החובות היא הדרך שלכם לצאת לחיים חדשים, להתחיל מאפס ולהודות שאומנם עשיתם טעות אך מגיעה לכם הזדמנות שנייה. לכן טבעי שכל מי שעומד בקריטריונים הללו ירצה להגיש את הבקשה ויפה שעה אחת קודם, כי למה לדחות את הדברים? השיקום של אדם חייב אחרי החוב אינו פשוט, אפילו אם מחקו לו את החובות ואפילו אם מדובר על סכומים לא מאוד גבוהים. הקושי בא לידי ביטוי לא רק ברמה הפיזית והתפעולית של החיים אלא גם ברמת הרגשית ולכן עדיף להתמודד עם הדברים כמה שיותר מהר.

 

כיצד עורך דין יסייע לכם בעניין הזה?

פעמים רבות אנשים שחושבים להגיש בקשה של מחיקת חובות למעוטי יכולת עושים טעות וכחלק מהרעיון של לחסוך כמה שיותר כסף, הם מנסים להתמודד עם העניין הזה לבד. חשוב לדעת שלמרות שהאינטרנט מלא באינפורמציה בנושא הזה, בסופו של דבר אין תחליף לסיוע מקצועי של אדם שמכיר את החוק מקרוב, למד את הדברים ויוכל לסייע לכם. לכן עדיף שתפנו אל עורך דין מחיקת חובות שלמד את התחום, בקיא בו וצבר בו את כל הניסיון הנדרש, כי למה לכם לקחת סיכונים מיותרים? איש מקצוע כזה הוא עו"ד בארי מיסקביץ' וכדאי לכם לקבוע איתו פגישה עוד היום. הגיע הזמן שתעשו עוד היום את הצעדים הנדרשים כדי להשתקם כלכלית ואין ספק שעו"ד מיסקביץ' יוכל לעזור לכם בכך בצורה יעילה ונכונה.

צרו קשר עכשיו ואנו נשמח לעזור גם לכם!

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
תוכן העמוד:
הסדר חוב מול בנק דיסקונט  

כמו בכל בנק, גם בבנק דיסקונט לקוחות רבים מוצאים את עצמם מתקשים להחזיר את ההלוואה שלקחו, וכתוצאה מכך נזקקים להסדר חוב. במסגרת הסדר חוב, הבנק

קרא עוד »
קבלת הפטר בהוצאה לפועל

האופציה לקבלת הפטר (מחיקת חובות) בהוצאה לפועל המתוארת במאמר זה הייתה קיימת עד 31/12/2019. כיום ניתן לקבל הפטר בהוצאה לפועל הרבה יותר מהר במסגרת הליך

קרא עוד »
צוואה בפני רשות

המזל לא האיר פנים לציון סימנטוב. כדור ששרק הישר לתוך הלסת שלו במלחמת יום הכיפורים הותיר אותו אילם ופצוע. למרות שזכה לכספים רבים בתום שנות

קרא עוד »
עו"ד תביעות סיעוד

אדם המוגדר כחולה סיעודי, זכאי על פי חוק לתגמולי ביטוח, בתנאי שאיננו מסוגל לבצע שלוש מתוך שש הפעולות הבאות: לקום ולשכב, להתרחץ, לאכול ולשתות, לשלוט

קרא עוד »
דילוג לתוכן