עורך דין הוצאה לפועל ברמת השרון

עורך דין הוצאה לפועל ברמת השרון הוא הגורם המקצועי שאליו כדאי לכם לפנות בכל מצב בו אתם נדרשים להתמודד עם חובות. הדבר נכון בין שאתם מתמודדים עם חוב כספי לאדם אחר ובין שאדם אחר חייב לכם כספים.

הן בפתיחת תיק בהוצאה לפועל לטובת ביצוע שטר או פסק דין והן בהקשר להליכי גבייה או פשיטת רגל המתנהלים בהוצאה לפועל כנגדכם – דעו כי מומלץ שיהיה עו"ד הוצאה לפועל מנוסה בצד שלכם. במדריך זה נסביר מה מאפיין עו"ד מסוג זה וכיצד ניתן למצוא אותו.

עורך דין הוצאה לפועל ברמת השרון לסיוע לחייבים

ישנן דרכים רבות שבהן עו"ד לענייני הוצאה לפועל יכול להקל עליכם ולוודא כי זכויותיכם תשמרנה עד כמה שניתן במסגרת הטיפול בתיק ההוצאה לפועל אשר נפתח נגדכם. עורך דין הוצאה לפועל רמת השרון יכול לסייע לכם להגיש בקשות לביטולן של חלק מן ההגבלות אשר הוטלו עליכם עקב פתיחת התיק נגדכם בהוצל"פ.

לדוגמא, ביטול עיקולים בחשבון, ביטול עיקולים על נכסים או מטלטלין, ביטול הגבלות לשימוש בכרטיסי אשראי או בצ'קים ובמצבים מסוימים אף ביטול לצו עיכוב יציאה מהארץ.

 

סגירת תיק בהוצאה לפועל בעזרת עו"ד הוצל"פ ברמת השרון

גם במידה ואתם סבורים כי התיק בהוצאה לפועל אשר נפתח נגדכם אינו מוצדק או רלוונטי עוד, כמו במקרה של חוב שפירעונו הוסדר כבר, או כאשר נדרשת פניה לבית משפט לבירור נוסף בקשר לחוב, עו"ד לגביית חובות רמת השרון יכול לפעול לסגירת תיק ההוצאה לפועל שלכם, או להגיש בשמכם בקשה להקפאת הליכי הוצאה לפועל עד בירורן המלא מלא של אותן סוגיות הקשורות לתיק בערכאות משפטיות.

עזרה בהסרת הגבלות וביטול עיקולים מעורך דין הוצאה לפועל ברמת השרון

עו"ד לייצוג חייבים ברמת השרון מספק שירותי ייצוג משפטי ללקוחותיו מול לשכת ההוצאה לפועל, מול הנושים ובבתי המשפט. כחלק מהתהליך, עורך הדין יברר מהו הרקע לפתיחת תיק ההוצאה לפועל ובמקביל יפעל גם לבדיקת אפשרות לביטול החוב או לסגירת התיק בהוצאה לפועל.

בנוסף, עורך דין טוב לענייני הוצאה לפועל יכול גם לבחון עבור מיוצגיו אפשרות להסדר תשלומים גמיש יותר, או להסדר מול הנושים, בד בבד עם הגשת בקשות להסרת ההגבלות וביטול עיקולים שהוטלו על החייב.

 

סיוע לחייבים בהליכי פשיטת רגל בהוצאה לפועל

כן. עורכי דין לענייני הוצאה לפועל מספקים במקרים רבים גם ייצוג משפטי לחייבים שמעוניינים להכריז על עצמם כפושטי רגל וכן לנושים שמעוניינים לפתוח בהליכי פש"ר כנגד חייב. כיום פשיטת רגל מטופלת במסגרת הליך חדלות פירעון.

במקרים שבהם שיעור החוב נמוך מסכום של 153,152 ש"ח (נכון להיום) הליכי חדלות הפרעון ליחידים יטופלו בלשכת ההוצאה לפועל. הסיוע המשפטי הוא כלי חיוני לייעול הליכי הגביה בהוצל"פ אם אתם מצד הנושה, וכן תומך בהתנהלות נכונה של החייב לאורך כל הדרך, עד לקבלת ההפטר המיוחל בסוף התהליך.

 

ייצוג בגביית חובות בהוצאה לפועל מעורך דין לענייני הוצאה לפועל ברמת השרון

ייצוג משפטי איכותי מעו"ד טוב לענייני הוצאה לפועל, יכול להקל עליכם במיוחד בין אם אתם חייבים כסף לאחרים, ובין שמישהו אחר חייב לכם. לעו"ד הוצאה לפועל מנוסה ברמת השרון יש הכלים לקצר עבורכם תהליכים בכל הנוגע לגביית החובות והשיקים שחזרו דרך ההוצאה לפועל, וכן בהגשת בקשות להוצאת צווי מניעה או עיקולים, ככל שהליכי הגביה אינם מתקדמים כמצופה בערוצים המקובלים.

 

מה מאפיין עו"ד הוצאה לפועל טוב ברמת השרון?

לפני שאתם בוחרים עורך דין שיסייע לכם בהליכי ההוצאה לפועל, שימו לב לקריטריונים הבאים שיש להם משמעות מכרעת בבחירת עו"ד הוצאה לפועל טוב ברמת השרון ובכלל:

  1. מקצוענות – הידע המקצועי והוותק המעשי שעורך הדין צבר, לצד מגוון המקרים בהם הוא ייצג חייבים ונושים – הם בסופו של עניין מה שיקבע את איכות התוצאות בתיק שלכם. אי לכך, מאוד חשוב לברר מה הרקע והיקף הניסיון של כל עורך דין הוצאה לפועל שאתם פונים אליו. עורך דין לענייני הוצאה לפועל ברמת השרון שמצליח להציג לכם הרבה דוגמאות להישגים שצבר בתיקים דומים לשלכם – בסבירות גבוהה יוכל גם להביא למימוש מיטבי של האינטרסים שלכם.
  2. ביקורות – חשוב לשים לב כמה ביקורות ניתן למצוא על עורכי הדין שאתם בודקים באינטרנט ומה טיבן. חפשו המלצות מלקוחות קודמים גם באתרי האינטרנט של עורכי דין שאתם שוקלים להסתייע בהם, גם בפרופיל העסקי בגוגל וגם בעמוד הפייסבוק של משרד עורך הדין.
  3. גובה שכר הטרחה – העלות שגובה עורך דין הוצאה לפועל בשרון תמורת שירותיו, הוא מרכיב מהותי בהחלטה של כל אדם המחפש סיוע מעו"ד גביית חובות ברמת השרון ובכלל, ולבטח כשמדובר בלקוח ששקוע ממילא בחובות כבדים. יחד עם זאת, גם מי שמסובך בחובות, חייב להישמר מפני בחירה בעו"ד ששכר הטרחה שהוא גובה נמוך בצורה יוצאת דופן בהשוואה לעלויות המקובלות בתחומו. זאת משום שייצוג משפטי זול, נוטה לעלות לאנשים ביוקר בסופו של דבר. במקרים רבים המחיר הנמוך למעשה מצביע על רמה מקצועית נמוכה כמו גם על חוסר ניסיון מעשי מצד עורך הדין.

 

כיצד ניתן למצוא עורך דין מומלץ לתיקי הוצאה לפועל בשרון?

זקוקים לעורך דין מומלץ  לענייני הוצאה לפועל ברמת השרון? שימו לב לטיפים הבאים שיסייעו לכם להגיע אליו:

  • תנו משקל מוגבל להמלצות של קרובים ומכרים – אף שהדרך המקובלת לאיתור נותני שירות אמינים בכל תחום, היא פניה להמלצה מקרובי משפחה וחברים – בהקשר להתמודדות עם חובות ובייחוד כשהמצב הגיע עד פתיחת תיקי הוצאה לפועל, מדובר בסוגיה רגישה מאוד שאנשים רבים מעדיפים להימנע מלערב בה את בני משפחתם וחבריהם. יתרה מכך, לא כל עו"ד מוסמך לספק את המענה הטוב ביותר בהתנהלות מול ההוצאה לפועל. בנושאים אלו נדרש סיוע מעו"ד גביית חובות מומחה ברמת השרון. לכן גם במידה ואדם קרוב סיפק לכם המלצה לעורך דין שהוא מכיר אישית ויוכל לייצג אתכם במחיר "חברי" – חשוב לזכור שהמחיר שתשלמו על העדר ניסיון מקצועי רלוונטי מצד המייצג שלכם, עלול להיות גבוה מהחיסכון בשכר הטרחה.
  • אל תוותרו על בדיקת חוות דעת אונליין – לאור האמור מעלה, את הפניה לקרובי משפחה וחברים לקבלת המלצות מומלץ גם לגבות בחיפוש עורכי דין מומלצים הוצאה לפועל באינטרנט. בגוגל ובפייסבוק תוכלו למצוא חוות דעת רבות על עורכי דין לגביית חובות ברמת השרון כמו גם על עו"ד פשיטת רגל ברמת השרון. ניתן גם לחפש בגוגל את הביטוי: "עו"ד מומלץ לענייני הוצאה לפועל", "עו"ד ייצוג חייבים ברמת השרון" או "עורך דין לביית חובות ברמת השרון". כך תוכלו להגיע הישר לאתרי עורכי דין שונים באזורכם, שגם בהם – לרוב תמצאו המלצות של לקוחות קודמים של משרד עורך הדין.
    גם חיפוש בפורומים באינטרנט ובקבוצות פייסבוק ייעודיות, הוא דרך יעילה מאוד לאיתור המלצות על נותני שירות בענפים שונים ובכלל זה – עורכי דין טובים באזור השרון. בפורומים משפטיים שונים וקבוצות הפייסבוק הללו, נמצאים גם עורכי דין המייעצים לגולשי הפורום וגם אנשים כמוכם, שיוכלו לחלוק עמכם את ההמלצות האישיות שלהם לעורך דין טוב לגביית חובות, מחיקת חובות, פשיטת רגל, ביטול עיקולים, הסרת הגבלות בחשבון, התמודדות עם התנגדויות לביצוע שטרות, התמודדות עם שיקים חוזרים וכיוצא באלו.
  • קבעו פגישות ייעוץ עם כמה עורכי דין – הגעה לפגישת ייעוץ עם מספר עורכי דין המתמחים בניהול הליכי הוצאה לפועל ברמת השרון, הוא חלק קריטי בתהליך למציאת עורך הדין שיסייע לכם. זאת היות והעבודה מול עורך דין הוצל"פ היא לרוב אינטנסיבית במיוחד. מכאן החשיבות הרבה של בחירת עורך דין שהאינטראקציה מולו נוחה לכם. אם כבר בפגישת התייעצות עם עו"ד כלשהו, חשתם שאינכם "משדרים על אותו גל" או שנגרמה לכם אי נוחות מסוימת – כנראה לא מדובר באיש המקצוע שכדאי שייצג אתכם בהקשר רגיש כמו תיק בהוצאה לפועל. במשרדנו אתם תקבלו פגישת ייעוץ ללא עלות, בה

 

לסיכום: למי ניתן לפנות לעזרה בנושא חובות?

פתחו נגדכם תיק בהוצאה לפועל? מנסים לגבות חוב מחייב באמצעות לשכת ההוצאה לפועל? מסובכים בחובות ולא בטוחים מה עליכם לעשות? אם עניתם לחיוב על אחת השאלות הללו – סימן שהגיע הזמן לפנות לייעוץ משפטי ממשרד עורך דין הוצאה לפועל ברמת השרון.

עורך דין הוצאה לפועל דניאל ינובסקי סייע זה מכבר ללקוחות רבים מרמת השרון והסביבה להתמודד באופן אפקטיבי עם הליכי גביה בלשכת ההוצאה לפועל – הן כחייבים והן כנושים. משרדנו ישמח לעמוד גם לרשותכם ולהילחם למימוש אופטימלי של זכויותיכם.

מלאו את פרטיכם ונציג ממשרדנו ידאג ליצור עמכם קשר בהקדם האפשרי. למעבר לטופס – לחצו פה.

עורך דין הוצאה לפועל ברמת השרון
עורך דין הוצאה לפועל ברמת השרון
לשיתוף המאמר:

לייעוץ עם עו"ד דניאל ינובסקי מלאו טופס עכשיו:

4.9
מבוסס על 183 ביקורות
כתוב לנו ביקורת ב
Google user
Адвокаты, которые работают для своих клиентоа!עורכי דין שעובדים עבור לקוחותיהם
js_loader

אודות המחבר:
עורך דין דניאל ינובסקי

בוגר LL.B בקריה האקדמית אונו בשנת 2007. תחומי ההתמחות של משרד עורכי דין דניאל ינובסקי – חדלות פירעון לרבות אכיפת חיובים, מחיקה וגביית חובות (הוצאה לפועל), פשיטות רגל – חדלות פירעון והסדרי חוב.
למידע נוסף

מידע נוסף בנושא

לקבלת ייעוץ משפטי
חייגו עכשיו!

Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 183 ביקורות
js_loader