אודות

אודות משרד עו"ד דניאל ינובסקי

כמו הרבה סיפורים ישראלים, הכל התחיל מחברות בצבא – דניאל ובוריס שירתו יחד בגדוד 101 של חטיבת הצנחנים בשנים 1999-2002. לאחר השחרור שני החברים סיימו בהצלחה את לימודי המשפטים וכעבור זמן מסוים צברו מספיק ידע וניסיון כדי לפתוח משרד עורכי דין משלהם.

ב-2021 עו"ד בוריס מיסקביץ' עזב את המשרד מסיבות אישיות. דניאל ובוריס חברים עד היום.

משרד עו"ד שלנו מעניק קשת רחבה של שירותים ופתרונות משפטיים במגוון תחומי המשפט האזרחי – מסחרי הן ללקוחות פרטיים והן לחברות וזאת בשפות עברית רוסית ואנגלית, בגבולות מדינת ישראל ומחוצה לה.

 

השירותים שלנו:

משרד עורכי הדין שלנו מתמחה בתחום חדלות הפירעון לרבות אכיפת חיובים, מחיקה וגביית חובות (הוצאה לפועל), פשיטות רגל – חדלות פירעון והסדרי חוב.

המטרה שלנו:

מטרת משרד עורכי הדין דניאל ינובסקי היינה הענקת תמיכה, ליווי, ייצוג וסיוע משפטי אישי ומלא, בהתאם לצרכי הלקוח ובמסגרת הדין העדכני.

עו''ד דניאל ינובסקי​

עורך דין דניאל ינובסקי

בוגר LL.B בקריה האקדמית אונו 2007. תחומי עיסוק - הוצאה לפועל, פשיטת רגל - חדלות פירעון, הסדרי חוב.

עורכת דין שרית חגי קמחי

בוגרת LL.B במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט 2007. תחומי עיסוק - הוצאה לפועל, פשיטת רגל - חדלות פירעון.

עורכת דין טל אוקנין

בוגרת LL.B בקרייה האקדמית אונו 2020. ממתמחה לעוה''ד. תחומי עיסוק - חדלות פירעון, הוצאה לפועל.

אלה_מנהלת_אדמיניסטרטיבית

אלה אשורוב

מנהלת אדמיניסטרטיבית, סטודנטית למשפטים.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
תוכן העמוד:
עורך דין נגישות

החל מה25.10.17 כל אתר ציבורי במדינת ישראל יהיה חייב להיות נגיש. אתה בטח שואל את עצמך – מה זה אומר אתר נגיש? ובכן, התשובה לשאלה

קרא עוד »
בקשה לצו קיום צוואה

בצו קיום צוואה משתמשים כשאדם הולך לעולמו ומותיר בלכתו צוואה. הצוואה הינה מסמך שנועד להוציא את רצונו של הנפטר מן הכוח אל הפועל, ויורשיו של

קרא עוד »
צור קשר

צור קשר עם משרד דניאל ינובסקי עורכי דין [email protected] ז'בוטינסקי 35, רמת גן   077-231-6906 פקס: 03-688-6033 ספר לנו איך אפשר לעזור לך?

קרא עוד »
צו קיום צוואה

צו קיום צוואה הוא למעשה ההיתר שלפיו ניתן להוציא את הצוואה לפועל. במילים אחרות, זהו "אור ירוק" המופנה ליורשי הצוואה, במטרה לממש אותה ולפעול לאורה.

קרא עוד »
דילוג לתוכן