אישור לבקשת פשיטת רגל

רוב האנשים היו רוצים להתנהל כלכלית נכונה ולהבטיח שלא יחסר להם, לילדים ולמשפחה שום דבר. עם זאת, כל אחד מאיתנו עלול לעשות טעויות לאורך הדרך, ולא פעם הטעות הזאת עולה לנו בחובות שלא ברור לנו בכלל איך נוכל להתמודד איתם.

אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם אתם נמצאים היום במצב שבו אתם כבר חדלי פירעון, כדאי שתדעו: פשיטת רגל זה ההליך שכדאי לכם לבדוק מקרוב. זה נכון שבוודאי לא תכננתם להיות במצב כזה ולא רציתם לראות את עצמכם עם כל כך הרבה חובות, אך הליך כזה יכול גם לתרום לכם לא מעט בעתיד.

 

מהם היתרונות של הליך פשיטת רגל

עוד לפני שננסה להבין כיצד לפתוח בהליך פשיטת רגל ( חדלות פירעון ) , חשוב שנבין את היתרון: הליך כזה למעשה מרכז את כל מה שקשור לפעולות הגבייה השונות תחת הפיקוח של בית המשפט ומי שאחראי על העניין הוא "הנאמן". היתרון בהליך כזה ברור : כנגד האדם שחייב כספים מעוכבים למעשה כל ההליכיםעיקולי משכורת, עיקולי חשבון בנק, מתבטלת הגבלה / שלילה של רישון נהיגה. בנוסף לכך, ניתן צו כינוס נכסים וישנו הליך הגנה שבסופו, בדרך כלל, יקבל החייב הפטר. משמעות ההפטר חיובית ביותר שכן הפטר משמעותו מחיקתם של כל החובות הקיימים ולמעשה הזדמנות "להתחיל מחדש".

 

כמה זה לוקח כל תהליך פשיטת הרגל ( חדלות פירעון ) 

כל אדם שנמצא בחובות וחושב על האופציה של הליך פשיטת רגל רוצה לדעת, כמובן, כמה זמן זה ייקח. כדאי שתדעו: היום יש רפורמה בנושא הזה ולמעשה תוך 9-12 חודשים בלבד מהגשת הבקשה ייתכן ותקבלו את ההפטר שיאפשר לכם לפתוח דף חדש. למעשה מהרגע שבו תוכנית הפירעון קיבלה את כל האישורים מבית המשפט, החייב מבין ויודע היטב כמה זמן נותר עד לקבלת ההפטר על כל חובותיו (מחיקת חובות מלאה).

 

מדוע אתם חייבים לפנות לעורך דין פשיטת רגל שיוכל לעזור לכם בתהליך?

אין ויכוח על כך שפשיטת רגל ( הליך חדלות הפירעון ) זה מסוג אותם ההליכים שניתן לקרוא אודותיהם לא מעט מידע אונליין, אך האם באמת תוכלו להתמודד עם סיטואציה כזאת לבד? כמובן שלא. מעבר לכך שצריך להכיר את החוק היבש ולהבין מה הוא אומר, צריך גם לדעת איך עובדת מערכת בית המשפט ופרוצדורות של הוצאה לפועל. חשוב להבין את כל הביורוקרטיה ולהציג את כל המסמכים הנדרשים, או במילים אחרות: הליך פשיטת רגל זו עבודה לכל דבר.

לכן עדיף לפנות לעורכי דין פשיטת רגל ( חדלות פירעון ) שמכירים את התחום הזה שכן אם יהיה לכם עורך דין פשיטת רגל מקצועי, הוא יוכל לטפל עבורכם בכל העניין. יש היום גם עורכי דין שייתנו לכם את הייעוץ הראשוני בחינם כך שגם מהבחינה הזאת אתם לא צריכים לחשוש. ככל שתתחילו מהר יותר לטפל בסוגיה הזאת כך התוצאה תהינה מהירות יותר וממש בקרוב תוכלו לצאת לדרך חדשה בחייכם. זה לא משנה מה קרה ומדוע הגעתם למצב של חובות כי עם עורכי דין פשיטת רגל מובילים יש לכם כיסוי לצאת מהעניין ולהתחיל מחדש.

צרו קשר עכשיו ואנו נדאג להוציא אתכם לחיים חדשים!

*אין האמור לעיל בכתבה זו מהווה ייעוץ משפטי, כל שימוש במידע המצוי בכתב עת זה הינו באחריות הקורא בלבד.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
תוכן העמוד:
האם כדאי לפשוט רגל

ההתנהלות הכלכלית שלנו בכל רגע נתון יכולה להשפיע בצורה מהותית ביותר על איך שייראו חיינו בהמשך. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, חוששים

קרא עוד »
ההשלכות של פשיטת רגל

לא אחת קורה שאדם צובר חובות בשל התנהלות כלכלית יומיומית כושלת. מישהו חולם על פתיחת עסק ולוקח הלוואה/ות, מישהו פשוט זקוק בדחיפות לסכום גדול של

קרא עוד »
כינוס נכסים

מאמר זה עוסק בסמכות הכללית של כינוס נכסים במסגרת המשפט האזרחי. בראשית המאמר, יוסבר רקע כללי לנושא סמכות לכינוס נכסים, ולאחר מכן תיסקר בקצרה הסמכות

קרא עוד »
פשיטת רגל מול איחוד תיקים

שאלה העומדת בפני כל אדם הנקלע בעל כורחו לחובות שאינו יכול לעמוד בהם, נרדף על ידי נושיו, וכפועל יוצא סובל מעיקולים ומריבוי הליכים מבצעיים כנגד

קרא עוד »
דילוג לתוכן