מחיקת חובות בהליך החדש

ההבנה שיש לכם חובות לא עוזבת אתכם, אתם משלמים בכל חודש יותר ויותר אך לא רואים את הסוף? אם כך, הגיע הזמן שתעשו משהו בנידון. אומנם זה נכון שלא בכל תקופה בחיינו נרצה להרים את הראש, לראות את המציאות כפי שהיא ולהתמודד איתה, אך מגיע שלב שבו לא נוכל יותר להתעלם מהדברים.

יתרה מכך, אתם יכולים להיות בטוחים שככל שתדחו יותר ויותר את ההתמודדות עם המציאות, אחר כך יהיה לכם הרבה יותר קשה והחובות רק יגדלו. לכן יכול להיות שהגיע הזמן לחשוב על פתרון כמו הליך מחיקת חובות, כי פשיטת רגל זה לא דבר נורא כל כך כמו שאולי חשבתם.

 

מוחקים את החובות מהר יותר מאי פעם

בעבר כל התהליך של מחיקת חובות היה הרבה יותר מורכב ממה שהוא היום ובעיקר, מי שהגיש בקשה כזאת היה צריך לחכות לא מעט זמן. היום, לעומת זאת, עם ההליך החדש של מחיקת חובות, אתם יכולים לקבל את המחיקה בפרק זמן קצר! חשוב להבהיר: יש תנאים מאוד ברורים למי שיוכל ליהנות מההליך החדש של מחיקת חובות, כמו לדוגמה, העובדה שהסך הכולל של החובות לא יכול לעלות על 800,000 שקלים. עם זאת, במידה ואתם כן עומדים בתנאי הזה ובכל התנאים האחרים, איזו סיבה יש לכם לדחות את העניין? אתם תראו שמהר מאוד עם מחיקת החובות תוכלו להתחיל דרך חדשה בחיים וזו למעשה תהיה הזדמנות שנייה, דבר שלכל אחד מאיתנו מגיע. זה לא משנה איך נקלעתם לחובות שבהם אתם שקועים היום כי עם ההליך החדש תוכלו להתחיל לחשוב על מה שחשוב באמת, כלומר, על העתיד שלכם.

 

הסדר שתצטרכו לעמוד בו

לא אחת אנשים בטוחים שבהליך של מחיקת חובות פשוט מוותרים להם על כל החובות וכך הם יוצאים לדרך חדשה. עם זאת, חשוב מאוד להבין שבפועל זה לא כך. אומנם זה נכון שהסכומים שתצטרכו לשלם בכל חודש יהיו הרבה יותר נמוכים, אך עדיין מדובר על סכומים לא מבוטלים בכלל ובעיקר, מדובר על תשלומים שתצטרכו לעמוד בהם. מה שכן, ההסדר יהיה הרבה יותר נוח מאשר כל הסדר אחר ותוכלו לראות את האור בקצה המנהרה. ההליך החדש בא לזרז את העניין ולתת לחייבים את האפשרות להתחיל כבר עכשיו את התכנון שלהם לעתיד כלכלי יציב וטוב יותר, אז למה לא לנצל זאת? פנו עוד היום למשרדנו ובואו ליהנות גם אתם מהליך מהיר, חדש ויעיל ביותר של מחיקת חובות. הנושים שלכם יקבלו את מה שמגיע להם ואתם תוכלו להתחיל הנהלות כלכלית חכמה ואחראית יותר כך שזה מומלץ בחום.

כאן חשוב גם לציין, כי הליך מחיקת חובות משתנה בספטמבר 2019, בו נכנס לתוקף חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע"ה 2018 שמקצר מבחינת הזמן את ההליך ומביא איתו שורה של שינויים. אנו מוכנים לשינויים הנ"ל ונשמח להסביר לכם על הליך החדש למחיקת חובות במסגרת חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע"ה 2018.

 

צרו קשר עכשיו ואנו נשמח לעזור גם לכם!

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
תוכן העמוד:
מחיקת חובות בעקבות משבר קורונה

וירוס הקורונה והנחיות ממשלת ישראל ומשרד הבריאות הביאו אתם משבר כלכלי בלתי צפוי ובלתי נמנע. אזרחי ישראל מתחלקים ל-2 קבוצות עיקריות: עובדים שכירים ועובדים עצמאים

קרא עוד »
מחיקת חובות ישנים

חייבים כספים וכבר לא יודעים איך להתמודד עם זה? אם כך, כדאי שתדעו: יש לכם אל מי לפנות ואתם לא באמת לבד בסיטואציה הזאת. כל

קרא עוד »
מחיקת חובות למוגבלים

במדינת ישראל אפילו אנשים שעובדים מזה שנים רבות לעיתים מוצאים את עצמם מתמודדים עם חובות כלכליים מאוד לא פשוטים. לכל אחד מהחייבים יש סיבות אחרות

קרא עוד »
הסדר חוב מול הבנק

מאמר זה יעסוק ביצירת הסדר חוב של חייב מול הבנק, הנושה. בראשית המאמר יוצג רקע כללי לנושא ולאחריו יוסבר מהו למעשה הסדר חוב מול בנק.

קרא עוד »
דילוג לתוכן